DEKOEKOAbout us

Every year we throw away 2.12 billion tons of waste
but our world is still only 9% circular.

Deko Eko to efektywne narzędzie online:

We live in times of constantly changing consumer behaviour, increasing awareness about the scarcity of resources and widespread acknowledgement that the traditional linear economy is no longer efficient.

Circular economy concepts are giving new hope to our planet which is littered with post-consumer waste – all manner of plastics, PET bottles, textiles and countless other materials which are the byproducts of excessive consumption.

Deko Eko wants to contribute to this significant change by accelerating the development of a circular economy marketplace. We propose an innovative upcycling platform which will completely change the way you think about waste. We turn waste into profit by facilitating the highest possible jump in value – from zero to a market-ready product.

Our mission is to create the 1st Global Marketplace for upcycled products & services.
Corporation Statement Subtitle

Dostarczamy

Nasz cel to zapewnić niezależnym butikom w całej Europie łatwość i elastyczność zatowarowania oraz dać szeroką bazę odbiorców cyrkularnym designerom i markom.
Wyselekcjonowane produkty
Dostarczamy wyselekcjonowane produktyMinimalne zamówienie
już od 200 zł

Wyselekcjonowane Produkty Cyrkularne


Nasz zespół pracuje naprawdę ciężko by wyszukać i zaprosić na platformę niesamowite marki oraz dodać ich najbardziej atrakcyjne produkty cyrkularne. Czyli takie, które powstają w wyniku ponownego wykorzystania odpadów. Zamykają obieg materiałów, obniżają emisję CO2, ograniczają ilość śmieci trafiających do środowiska.
zapłać później
Produkty cyrkularneProdukty
cyrkularne

By Twój Niezależny
Biznes


Nasza oferta skierowana jest do lokalnych, niezależnych biznesów świadomych potrzeb współczesnych konsumentów, którzy szukają produktów cyrkularnych, ekologicznych, upcyklingowych i z recyklingu.
niezależny biznes
niezależny biznesSetki niezależnych
marek

Wzrastał Naturalnie


Dzięki unikatowym cyrkularnym produktom oraz niezwykłej wygodzie zamawiania Twój niezależny sklep zyskuje przewagę względem masowych, globalnych gigantów. I robi to w sposób przyjazny środowisku!
naturalny wzrost
naturalny wzrostKup teraz
zapłać za 30 dni

FAQ


Deko Eko to platforma, na której niezależne marki-twórcy ekologicznych, cyrkularnych, upcyklingowych, biodegradowalnych produktów łączą się z niezależnymi detalistami, aby dostarczać ekologiczne produkty.

Nasza platforma oferuje dostęp do tysięcy produktów z upcyklingu i recyklingu, które mogą wzbogacić asortyment Twojego sklepu. Dzięki współpracy z Deko Eko, marki mogą zdobyć nowe kanały dystrybucji, a Ty jako niezależny detalista zwiększyć swoją ofertę w duchu cyrkularnym i zero waste.
Jeśli masz już konto w Deko Eko, wystarczy, że zalogujesz się tutaj, a następnie ustalisz ceny hurtowe swoich produktów. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je w tym miejscu. Po wypełnieniu formularza i akceptacji Twojego zgłoszenia, będziesz mógł / mogła dodawać na platformę swoje produkty, ustalać ich ceny hurtowe i pozyskiwać w ten sposób nowe kanały sprzedaży.
Jeśli chcesz wzbogacić asortyment swojego sklepu o oryginalne i ekologiczne produkty, dołącz do Deko Eko już teraz! Rejestracja na naszej platformie to szybki i prosty proces, który umożliwia wybór z szerokiej gamy ekologicznych produktów, gotowych do wprowadzenia do Twojego sklepu detalicznego.

Dzięki temu zyskasz szansę na przyciągnięcie nowych klientów, którzy zwracają uwagę na ekologię i chcą dokonywać świadomych zakupów.

Wystarczy, że na tej stronie zarejestrujesz się na platformie. Od razu będziesz mógł/mogła wybierać spośród produktów na platformie i wprowadzić je do swojej sprzedaży.
Nie trać czasu ani pieniędzy na rejestrację! Na platformie Deko Eko rejestracja jest całkowicie BEZPŁATNA zarówno dla twórców ekologicznych produktów, jak i dla detalistów.

Wystarczy, że na tej stronie zarejestrujesz się na platformie jako sklep, a na tej jako marka.

Bez dodatkowych opłat możesz mieć dostęp do szerokiej gamy oryginalnych i ekologicznych produktów, gotowych do sprzedaży w Twoim sklepie detalicznym. Zarejestruj się już teraz i dołącz do naszej społeczności zrównoważonego rozwoju!
Deko Eko dba o swoich twórców ekologicznych produktów i nie pobiera żadnych opłat wstępnych.

Z nami możesz sprzedawać swoje produkty, zachowując pełną kontrolę nad swoim biznesem. Pobieramy prowizję jedynie w momencie sprzedaży, co oznacza, że płacisz tylko wtedy, gdy zarabiasz. Nasza prowizja wynosi jedynie 10% od każdego zamówienia złożonego przez kupującego. Dołącz do Deko Eko i zacznij działać na rzecz zrównoważonego rozwoju, jednocześnie rozwijając swój biznes!
W Deko Eko nie pobieramy żadnych opłat od detalistów! Nasza platforma umożliwia łatwe i bezproblemowe wprowadzenie oryginalnych i ekologicznych produktów do Twojego sklepu detalicznego. Co więcej, oferujemy dogodne warunki płatności, w tym nawet 30 dniowy termin na uregulowanie rachunków. Dołącz do naszej platformy już dziś i przekonaj się, jak łatwo i korzystnie rozwijać swój biznes z Deko Eko!
To cena ustalona przez producenta (twórcę markę) dla właściciela sklepu (detalisty), który będzie zainteresowany wprowadzeniem tych produktów do swojej oferty. Jest to atrakcyjna hurtowa cena ustalona przez twórcę marki, która umożliwia detalistom osiągnięcie większej marży na sprzedaży produktów.
Za produkty zamówione przez detalistów pieniądze wpłyną na Twoje konto maksymalnie po 5 dniach po zamówieniu ich przez kupującego (tj. użytkownika, który dokonał transakcji we współpracującym z nami sklepie), a często będzie to 1 dzień roboczy.
Najważniejsze korzyści ze współpracy z Deko Eko to:
1. Szansa na stały dopływ nowych kanałów dystrybucji i poszerzanie rynków zbytu, w miarę dołączania kolejnych sklepów do platformy.
2. Niska prowizja za sprzedaż i wygodna platforma do prezentacji swoich produktów i zwiększania obrotów.
3. Natychmiastowa zapłata - sprzedajesz hurtowo, a pieniądze za zamówione przez kupującego produkty otrzymasz natychmiast.

Już wkrótce: zwrot kosztów wysyłki i pomoc w logistyce (dedykowana firma kurierska obsługuje wysyłkę produktów, przygotowanych przez designerów).
Szukasz nowych, ekologicznych produktów do swojego sklepu? Dobrze trafiłeś! Współpraca z Deko Eko umożliwia Ci wzbogacenie oferty Twojego sklepu o oryginalne i ekologiczne produkty, stworzone przez cyrkularnych twórców, którzy działają w nurcie "waste to product". Od 2016 roku budujemy potężny ekosystem, w ramach którego współpracujemy z wieloma partnerami i dostarczamy unikalne produkty z kategorii "Dom i wnętrze", "Moda cyrkularna", "Biżuteria" czy "Sztuka cyrkularna". Dołącz do naszej społeczności i oferuj swoim klientom produkty, które dbają o środowisko i wyróżniają się na rynku.